Skip to content

Soudruh KIM ČONG UN navštívil Palác slunce Kumsusan a zhlédl koncert u příležitosti 74. výročí založení KSP

Pchjongjang, 11. října čučche 108 (2019) (KCNA) – Předseda Korejské strany práce, předseda Komise pro státní záležitosti Korejské lidově demokratické republiky a vrchní velitel ozbrojených sil KLDR, nejvyšší vůdce naší strany, státu a ozbrojených sil soudruh Kim Čong Un navštívil 10. října, v 74. výročí založení Korejské strany práce, se členy politbyra Ústředního výboru Korejské strany práce Palác slunce Kumsusan.

Vážený nejvyšší vůdce soudruh Kim Čong Un vešel do sálu, kde stojí nadživotní sochy velkého vůdce soudruha Kim Ir Sena a velkého vůdce soudruha Kim Čong Ila.

Před sochy byl položen květinový koš jménem soudruha Kim Čong Una a květinový koš jménem Ústředního výboru KSP.

Vážený soudruh nejvyšší vůdce se společně s účastníky před sochami hluboce uklonil.

V sálech nesmrtelnosti, kde leží v životní podobě soudruzi Kim Ir Sen a Kim Čong Il, jim vážený soudruh nejvyšší vůdce poklonou vyjádřil nejhlubší úctu.

Doprovázeli ho člen prezídia politbyra Ústředního výboru KSP, první místopředseda Komise pro státní záležitosti KLDR a předseda prezídia Nejvyššího lidového shromáždění soudruh Čche Rjong He a člen prezídia politbyra Ústředního výboru KSP, místopředseda Komise pro státní záležitosti KLDR a místopředseda Ústředního výboru KSP soudruh Pak Pong Džu.

Zúčastnili se se také členové politbyra Ústředního výboru strany, mezi nimi člen politbyra Ústředního výboru KSP, člen Komise pro státní záležitosti KLDR a předseda vlády soudruh Kim Če Rjong.

 

 

Předseda Korejské strany práce, předseda Komise pro státní záležitosti Korejské lidově demokratické republiky a vrchní velitel ozbrojených sil KLDR, nejvyšší vůdce naší strany, státu a ozbrojených sil soudruh Kim Čong Un 10. října sledoval slavnostní koncert k 74. výročí založení Korejské strany práce v budově Ústředního výboru strany.

Když vážený soudruh nejvyšší vůdce vešel do hlediště, zazněly bouřlivé ovace „Hurá!“

Účinkující ocenili velikost naší strany, která od prvních dnů svého založení objala ve své náruči desítky milionů synů a dcer této země a vychovala je v hrdiny éry a tvůrce dějin a otevřela novou éru zázraků a změn, bezpříkladných v dějinách lidstva.

 

 

Na jevišti zněly oslavné písně, odrážející bezmeznou úctu a vděčnost velkým vůdcům a váženému soudruhu nejvyššímu vůdci, kteří vytvořili a proslavili příklad doby při budování revoluční strany.

Vážený soudruh nejvyšší vůdce srdečně pozdravil jásající umělce a publikum.

Mezi posluchači byl člen prezídia politbyra Ústředního výboru KSP, první místopředseda Komise pro státní záležitosti KLDR a předseda prezídia Nejvyššího lidového shromáždění soudruh Čche Rjong He a člen prezídia politbyra Ústředního výboru KSP, místopředseda Komise pro státní záležitosti KLDR a místopředseda Ústředního výboru KSP soudruh Pak Pong Džu. Společně s nimi byly přítomny kádry strany a vlády, mezi nimi člen politbyra Ústředního výboru KSP, člen Komise pro státní záležitosti KLDR a předseda vlády soudruh Kim Če Rjong.

 

 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp