Skip to content

Soudruh KIM ČONG UN se setkal s členkami uměleckých skupin manželek důstojníků

Pchjongjang, 5. června čučche 108 (2019) (KCNA) – Předseda Korejské strany práce, předseda Komise pro státní záležitosti Korejské lidově demokratické republiky, vrchní velitel ozbrojených sil KLDR, nejvyšší vůdce naší strany, státu a ozbrojených sil soudruh Kim Čong Un se setkal 4. června na Ministerstvu lidových ozbrojených sil s členkami amatérských uměleckých skupin manželek důstojníků jednotek Korejské lidové armády, které uspěly v 7. kole 2. soutěže uměleckých skupin manželek důstojníků KLA.

Přítomni byli soudruzi Kim Su Gil, Ri Jong Gil, No Kwang Čchol a další velící důstojníci KLA.

Vážený soudruh nejvyšší vůdce srdečně odpověděl na vřelé pozdravy nadšeně tleskajících členek uměleckých skupin a poslal jim srdečné a soudružské pozdravy.

Vážený soudruh nejvyšší vůdce vyjádřil očekávání a přesvědčení, že členky uměleckých skupin dodají lesku hrdé tradici a posílí základny obranné linie vlasti v nedobytné pevnosti s láskyplnou péčí a oddaností armádě a vnesou do celé společnosti revoluční pracovní styl a životní sílu svými pochodovými písněmi odrážejícími politiku strany a ducha doby. Poté se s nimi nechal na paměť vyfotografovat.

Vážený soudruh nejvyšší vůdce s láskou rodného otce, který se stará o děti přicházející do rodného domu, věnoval členkám amatérských uměleckých skupin manželek důstojníků velkou péči, která zůstane po generace v paměti.

 


 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp