Skip to content

Soudruh Kim Če Rjong navštívil pobřežní turistickou oblast Wonsan-Kalma

 

Pchjongjang, 14. května čučche 108 (2019) (KCNA) – Člen politického byra Ústředního výboru Korejské strany práce, člen Komise pro státní záležitosti KLDR a předseda vlády soudruh Kim Če Rjong zkontroloval pobřežní turistickou oblast Wonsan-Kalma ve výstavbě a Metalurgický komplex Hwanghe.

Při kontrole různých míst ve výstavbě zdůraznil, že je třeba, aby všechny stavební jednotky zajistily kvalitu stavby na nejlepší úrovni z hlediska převzetí odpovědnosti za bezpečnost projektů a zaručení jejich absolutní kvality na základě principu „nést odpovědnost za tisíc let a garantovat deset tisíc let“.

Zdůraznil také, že je třeba, aby funkcionáři pečlivě organizovali práci s hlavním důrazem na splnění požadavků na návrh a konstrukci a aby příslušné útvary přednostně dodávaly zařízení a materiály. Zmínil se také o otázce zvýšení míry přežití stromů.

V Metalurgickém komplexu Hwanghe soudruh Kim Če Rjong zdůraznil, že funkcionáři by si měli být vždy vědomi ohromné ​​důvěry a nadějí Ústředního výboru strany, která vybudovala hutní průmysl jako nejstaršího syna národního hospodářství, měli by řádně organizovat a řídit výrobu k její normalizaci a podniknout kroky k dalšímu zdokonalení našeho způsobu výroby železa a oceli na bázi čučche, pokrokové vědy a techniky.

Při kontrole různých výrobních procesů komplexu vyzval k dynamickému vedení masového hnutí technických inovací a hnutí za zvýšení výroby a tím i plným dodávkám železa a oceli do různých odvětví národního hospodářství.

Na terénních poradních schůzkách byla projednána podrobná témata s cílem zvýšit odpovědnost a úlohu jednotek pro výstavbu turistické oblasti a jednotek dodávek materiálů a plně dodávat suroviny a palivo, aby výroba oceli a železa v komplexu probíhala vysokou rychlostí.

 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp