Skip to content

Soudruh KIM ČONG UN navštívil obchodní dům Tesong připravený k otevření

 

Pchjongjang, 8. dubna čučche 108 (2019) (KCNA) –  Předseda Korejské strany práce, předseda Komise pro státní záležitosti Korejské lidově demokratické republiky a vrchní velitel Korejské lidové armády, nejvyšší vůdce naší strany, státu a armády soudruh Kim Čong Un poskytl na místě pokyny obchodnímu domu Tesong v předvečer jeho otevření. Doprovázeli ho místopředsedové Ústředního výboru Korejské strany práce soudruzi Čche Rjong He a An Čong Su, zástupci vedoucích oddělení ÚV KSP, funkcionáři Komise pro státní záležitosti a další příslušní funkcionáři.

 

Vážený soudruh nejvyšší vůdce se prohlídkou každého podlaží podrobně seznámil s rekonstrukcí a rozšířením obchodního domu a vystaveným zbožím a připraveností obchodních služeb.

Vážený soudruh nejvyšší vůdce uvedl, že dokončení moderního obchodního domu umožňuje poskytnout občanům hlavního města různé druhy kvalitních potravin, oděvů, obuvi, domácích potřeb, drobného zboží pro domácnost, školních potřeb a rekreačního zboží. Ocenil, že metody a formy vystavování zboží jsou rozmanité a přitažlivé a poskytují vysokou úroveň prostředí a rozsah služeb, kvality a sortimentu výrobků. Zdůraznil, že kvalitní zboží denní potřeby a spotřební zboží by mělo být obstaráno a prodáváno v hojnosti pro pohodlí lidí tak, aby uspokojilo jejich každodenní rostoucí požadavky a přání.

Vážený soudruh nejvyšší vůdce objasnil konkrétní úkoly pro zlepšení řízení a provozu obchodního domu a jeho obchodních služeb v souladu s obchodní politikou strany.

  

 Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp