Skip to content

Setkání členů organizací pracujícího lidu a mládeže

 

Pchjongjang, 9. ledna čučche 108 (2019) (KCNA) – Organizace pracujícího lidu pořádaly ve středu 9. ledna shromáždění k závazku důsledně plnit úkoly stanovené váženým nejvyšším vůdcem soudruhem Kim Čong Unem v jeho novoročním projevu.

Setkání se zúčastnil soudruh Čche Hwi, místopředseda Ústředního výboru Korejské strany práce, příslušní funkcionáři, funkcionáři odborové organizace, svazu zemědělských pracujících a svazu žen, dělníci, pracující, členové odborů, zemědělci a členové svazu zemědělských pracujících a svazu žen.

 

 

Byly předneseny zprávy a projevy. Referenti a řečníci uvedli, že jsou plni pevného odhodlání provést prudké soutěžení pro skvělé inovace a skok v obecném pokroku v tomto roce, považujíce novoroční projev váženého soudruha nejvyššího vůdce za cíl svého života a boje. Vyjádřili vůli k intenzivnějšímu boji za zvýšení výroby, aby se tento rok dosáhlo cíle produkce obilovin pevným třímáním soběstačnosti jako cenného meče pro prosperitu. Vyzvali všechen lid, aby spojil svůj osud se stranou, zachovával zásadu našeho státu na prvním místě jako prvek své víry a věnoval se prosperitě země bez ohledu na to, jak se situace a okolnosti mohou změnit.

Setkání mládeže k přísaze splnit úkoly stanovené váženým nejvyšším vůdcem soudruhem Kim Čong Unem v jeho novoročním projevu se konalo ve středu 9. ledna na náměstí Památníku založení strany.

Přítomen byl soudruh Čche Hwi, místopředseda Ústředního výboru Korejské strany práce, příslušní funkcionáři, funkcionáři svazu mládeže, mládež a studenti.

 

 

Soudruh Pak Čchol Min, první tajemník Ústředního výboru Kimirsensko-kimčongilského svazu mládeže, přednesl zprávu, následovanou projevy. Referent a řečníci uvedli, že novoroční projev váženého nejvyššího vůdce soudruha Kim Čong Una je inspirujícím praporem a cílem života a boje, protože dává obrovskou sílu a odvahu pětimilionovému mladému předvoji, který v letošním roce povstal do obrovského všeobecného pokroku. Poznamenali, že všechna mládež by se měla stát předvojem a údernou brigádou v úsilí o otevření nové cesty pokroku socialistické výstavby pod vztyčeným praporem soběstačnosti s nezměnitelnou vírou, že jistě zvítězí ve svém boji díky vedení váženého soudruha nejvyššího vůdce.

Zdůraznili, že se stanou průkopníky nových technologií, tvůrci nové kultury a pionýry velkého skoku vpřed v současné přelomové éře a že zajistí, že síla a vytrvalost mládeže v srdečné odezvě na výzvu strany pronikne všude, kde pracují.

 

 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp