Skip to content

Blahopřání velvyslance KLDR ke 20. výročí Společnosti Pektusan

Blahopřání mimořádného a zplnomocněného velvyslance Korejské lidově demokratické republiky v České republice soudruha Kim Pchjong Ila ke 20. výročí založení Společnosti česko-korejského přátelství Pektusan

 

Vážení soudruzi!

Dovolte mi, abych Vám, všem členům Společnosti česko-korejského přátelství Pektusan, jménem Velvyslanectví Korejské lidově demokratické republiky v České republice zaslal upřímné blahopřání k 20. výročí založení Vaší společnosti.

Vysoce oceňujeme Vaši činnost, kterou jste se aktivně podíleli na rozvoji přátelských vztahů mezi lidmi obou našich zemí a na podpoře boje našeho lidu za budování prosperujícího socialistického státu a sjednocení země.

Při této příležitosti Vám přejeme ještě větší úspěchy v činnosti Vaší společnosti s přesvědčením, že se dobré přátelské vztahy a spolupráce mezi námi budou dále upevňovat a rozvíjet.

Rád bych ještě jednou poblahopřál všem soudruhům a přátelům Vaší společnosti, kteří projevují stálou podporu a solidaritu korejskému lidu a přeji Vám všem pevné zdraví a hodně štěstí a úspěchů i v novém roce.