Skip to content

Soudruh Kim Jong Nam se setkal se soudruhem Raúlem Castrem Ruzem

 

Pchjongjang, 7. prosince čučche 107 (2018) (KCNA) – Předseda prezídia Nejvyššího lidového shromáždění Korejské lidově demokratické republiky soudruh Kim Jong Nam se setkal s prvním tajemníkem Ústředního výboru Komunistické strany Kuby soudruhem Raúlem Castrem Ruzem v přátelské atmosféře v budově sekretariátu Komunistické strany Kuby 4. prosince, když se zastavil na Kubě na své zpáteční cestě z inaugurace prezidenta Spojených států mexických.

Soudruh Kim Jong Nam referoval o návštěvě KLDR soudruha Miguela Maria Díaz-Canela Bermúdeze, předsedy Státní rady a předsedy Rady ministrů Kubánské republiky, která vyjádřila přesvědčení, že bilaterální přátelské vztahy se budou neustále rozvíjet.

Soudruh Raúl Castro Ruz popřál váženému nejvyššímu vůdci soudruhu Kim Čong Unovi velký úspěch v jeho ušlechtilé práci vedení boje korejského lidu, který povstal k uskutečnění nové strategické linie.

Přítomen byl soudruh Pak Tche Song, místopředseda Ústředního výboru Korejské strany práce; soudruh Ma Čchol Su, velvyslanec KLDR na Kubě a soudruh Bruno Rodríguez Parrilla, ministr zahraničí Kubánské republiky.

 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp

Fotografie:  Granma, http://www.granma.cu