Skip to content

Soudruh Kim Čong Un vedl na místě výstavbu lázeňské oblasti v okrese Jangdok

 

Pchjongjang, 1. listopadu čučche 107 (2018) (KCNA) – Předseda Korejské strany práce, předseda Komise pro státní záležitosti Korejské lidově demokratické republiky a vrchní velitel Korejské lidové armády, nejvyšší vůdce naší strany, státu a armády soudruh Kim Čong Un vedl na místě výstavbu turistické oblasti horkých pramenů v okrese Jangdok, provincie Jižní Pchjongan. Doprovázel ho soudruh Čche Rjong He, člen prezídia politického byra Ústředního výboru Korejské strany práce, místopředseda Komise pro státní záležitosti KLDR a místopředseda ÚV KSP; soudruzi Čo Jong Won, Pak Čchang Ho a Kim Jong Su, zástupci vedoucího oddělení ÚV KSP; soudruh Kang Il Gjong, předseda jangdokského okresního výboru Korejské strany práce a soudruzi Kim Čchang Son a Ma Won Čchun, funkcionáři Komise pro státní záležitosti.

 

Vážený soudruh nejvyšší vůdce se před generálním plánem výstavby turistické oblasti horkých pramenů seznámil s umístěním různých projektů a poskytl konkrétní pokyny pro změnu generálního plánu. Upozornil, že výstavba turistické oblasti horkých pramenů musí být dokončena na nejvyšší úrovni 10. října příštího roku, jak bylo slíbeno lidu, a nastolil konkrétní úkoly pro dokončení základních prací do konce letošního roku a urychlení procesů, které vyžadují přednost, prostřednictvím opatření pro pravidelné dodávky elektřiny a vody, čištění odpadních vod, rekonstrukci železničních tratí a silnic, terénní úpravy a zalesňování.

Strana považuje výstavbu turistické oblasti horkých pramenů v okrese Jangdok a rekonstrukci lázeňského střediska horkých pramenů Onpcho v okrese Kjongsong za klíčové úkoly, uvedl a zdůraznil, že je třeba považovat tyto projekty za vzor a armáda a lid by ve všech provinciích měli spojit svou sílu a vylepšit rekreační střediska ve svých místech společným úsilím.

Pro kulturní a citový život lidu nyní provádíme nemálo projektů a není to proto, že máme zvláště výhodné podmínky a přebytek, řekl a dodal, že představují budování na základě pevného odhodlání a silné vůle strany poskytnout našemu lidu, nejlepšímu na světě, nejvyšší úroveň socialistické civilizace co nejdříve bez ohledu na jakékoli obtíže. Lidová armáda musí mít na paměti důvěru strany, která jí svěřila výstavbu turistické oblasti horkých pramenů, první svého druhu v dějinách naší země, a vybudovat další majetek lidu jako světově obdivovaný, jak se sluší na skvělé syny a dcery a tvůrce štěstí lidu.

 
 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp