Skip to content

Nová kniha Dermota Hudsona: Cesty do čučche Koreje, 1992-2017

Londýn, 31. října čučche 107 (2018) – Předseda Společnosti pro studium politiky songun Spojeného království, předseda Anglické studijní skupiny myšlenky čučche a oficiální zástupce Společnosti přátelství s Koreou Spojeného království (KFA UK), člen Mezinárodního výboru pro studium politiky songun soudruh Dr. Dermot Hudson vydal novou knihu Cesty do čučche Koreje, 1992-2017 – osobní vzpomínky na návštěvy Korejské lidově demokratické republiky – poznámky z cest a trocha autobiografického materiálu.

Autor ke knize uvádí: „Toto je popis mých minulých návštěv Korejské lidově demokratické republiky, země čučche, od roku 1992 do roku 2017. Doufám, že tato kniha přispěje k většímu pochopení Korejské lidově demokratické republiky a myšlenky čučche, a k také pochopení práce Anglické studijní skupiny myšlenky čučche, Společnosti pro studium politiky songun a Společnosti přátelství s Koreou. Kromě toho doufám, že mé zhodnocení návštěv KLDR zničí některé z příšerných nesmyslů, napsaných o lidové Koreji reakčními pravicovými pisálky.
Snažil jsem se napsat knihu otevřeným a upřímným způsobem, ale také v živém a zábavném stylu.“

Kniha je k zakoupení na adrese:

http://www.lulu.com/shop/dermot-hudson/travels-in-the-land-of-juche-korea-1992-2017-personal-recollections-of-visiting-the-democratic-peoples-republic-of-korea-travel-notes-and-a-bit-of-autobiographical-stuff/paperback/product-23849290.html