Skip to content

Výstava známek k 73. výročí Korejské strany práce

 

Pchjongjang, 6. října čučche 107 (2018) (KCNA) – Výstava známek k 73. výročí založení Korejské strany práce byla zahájena na Výstavišti korejských známek.

V budově výstaviště jsou umístěny fotografie znázorňující slunečný obraz velkého vůdce soudruha Kim Ir Sena a velkého vůdce soudruha Kim Čong Ila.

Vystaveny jsou stovky druhů známek a cenin pod heslem “Prapor vítězství a slávy”. Komplexně shrnují slavné dějiny Korejské strany práce, která vede vpřed revoluci a výstavbu již po více než sedm desítek let od svého založení.

Známky jako “Slunce národa”, “Na počest 80. výročí vzniku Svazu za svržení imperialismu”, “Oslavy 70. výročí založení KSP” a další znázorňují posvátný revoluční život a nesmrtelné zásluhy velkého vůdce soudruha Kim Ir Sena.

Horoucí cit úcty k velkému vůdci soudruhu Kim Čong Ilovi se odráží ve známkách “Na počest 50. výročí začátku práce velkého vůdce soudruha Kim Čong Ila v Ústředním výboru strany”, “Rok, kdy se naplňují ideály” a dalších.

“Na počest čtvrté konference KSP”, “7. sjezd KSP” a další známky představují vynikající obraz váženého nejvyššího vůdce soudruha Kim Čong Una jako z nebes seslaného velikána, který otevírá novou éru velké moci na této zemi.

Kromě toho jsou vystaveny známky znázorňující hrdinný boj korejského lidu.

Výstava potrvá do 14. října.

 
 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp