Skip to content

Přísaha členů mladého předvoje

 

Pchjongjang, 5. července čučche 107 (2018) (KCNA) – Členové mladého předvoje se ve čtvrtek 5. července setkali před sochami velkých vůdců na vrchu Mansu, kde se zavázali uchovávat velkého vůdce soudruha Kim Ir Sena navždy ve vysoké úctě a bezchybně vybudovat mocný socialistický národ pod vedením Korejské strany práce.

Setkání se zúčastnili funkcionáři svazu mládeže a mládež a studenti z Pchjongjangu.

 

V čele se soudruhem Pak Čchol Minem, prvním tajemníkem Ústředního výboru Kimirsensko-kimčongilského svazu mládeže, všichni účastníci přísahali v duchu své víry a vůle stát se spolehlivými rezervami, postupující skupinou a křídlem strany v úsilí o dosažení věci budování mocného socialistického národa, vytesaného velkými vůdci, pod vedením  váženého nejvyššího vůdce soudruha Kim Čong Una.

Přísahali následující:

My, členové předvoje mládeže, se staneme opravdovými kimirsenisty-kimčongilovci, kteří brilantně nesou vpřed myšlenky a činy velkých vůdců, hluboce ctí velkého vůdce soudruha Kim Ir Sena a velkého vůdce soudruha Kim Čong Ila jako věčné slunce čučche a věčné vůdce korejského hnutí mládeže.

Vštípíme si do srdcí svatou pravdu, že díky váženému nejvyššímu vůdci soudruhu Kim Čong Unovi je konečné vítězství jisté, a staneme se prvními smrtí pohrdajícími oddíly, politicky, ideologicky a oddaně bránícími váženého soudruha nejvyššího vůdce, který ztělesňuje náš osud a budoucnost.

Budeme velice milovat svou socialistickou vlast a staneme se řídící silou v její obraně tím, že se připojíme k hrdinné Korejské lidové armádě, abychom hodnotně prozářili dny svého mládí.

S pevným přesvědčením, že jedinou cestou vpřed je samostatnost a soběstačnost, vytvoříme řadu nových příběhů hrdinné mládeže, která překvapí svět ve všeobecné ofenzívě k provedení rozhodnutí dubnového plenárního zasedání Ústředního výboru strany.

 

 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp