Skip to content

Představení k 72 letům Korejského svazu dětí

Pchjongjang, 6. června čučche 107 (2018) (KCNA) – Ve středu 6. června, v den 72. výročí založení Korejského svazu dětí (KSD), se v Paláci školáků Mangjongde konalo představení “Vpřed, tři milióny členů KSD, s třepetajícími se rudými šátky”.

Mezi diváky byl soudruh Čche Hwi, místopředseda Ústředního výboru Korejské strany práce, soudruh Pak Čchol Min, první tajemník Ústředního výboru svazu mládeže, příslušní funkcionáři, funkcionáři svazu mládeže, delegáti oslav výročí založení KSD a studenti Revoluční školy Mangjongde.

 

Na scénu představení, které bylo zahájeno prologem “Sláva maršálovi, který povznesl mou zemi”, byla uvedena pestrá čísla, jako je trio “Jsme šťastni v péči maršála Kim Ir Sena“, sólo a soubor oungumů (korejský lidový strunný nástroj, pozn. překl.) “Láska generála” a sbor báseň “Věrni učiněné přísaze”.

Účinkující působivě zpívali o bezvýznamné úctě všech školáků napříč celou zemí k velkému vůdci soudruhu Kim Ir Senovi a velkému vůdci soudruhu Kim Čong Ilovi, kteří otevřeli začátek dětského hnutí orientovaného na čučche a uchránili zářnou budoucnost mladších generací.

 

 

Několik kusů odráželo díky váženému nejvyššímu vůdci soudruhu Kim Čong Unovi, který umožňuje členům KSD těšit se největšímu štěstí na světě, a vede je vpřed jako pány budoucnosti Koreje.

Účinkující ukázali hrdost a čest školáků, kteří se připravují na to, aby byli schopnými revolučními talenty vybavenými znalostmi, dobrým morálním charakterem a dobrým zdravotním stavem, učící se ke své spokojenosti a uchovávající své naděje a talenty, rozkvétající v péči strany.


Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp