Skip to content

Společné představení tchekwondo severu a jihu

 

Pchjongjang, 3. dubna čučche 107 (2018) (KCNA) – Společné představení severní a jižní demonstrační skupiny tchekwondo (Taekwon-do) se uskutečnilo v pondělí ve Velkém pchjongjangském divadle.

Vystoupení sledovali soudruh Čche Hwi, místopředseda Ústředního výboru Korejské strany práce, který je předsedou Státního výboru fyzkultury a sportu, soudruh Ri Il Hwan, vedoucí oddělení Ústředního výboru KSP a místopředseda Státního výboru fyzkultury a sportu, soudruh Kim Kjong Ho, předseda Korejského výboru tchekwondo, příslušní funkcionáři, sportovci a občané Pchjongjangu.

Spolu s nimi přihlíželi členové jižní umělecké skupiny včetně ministra kultury, sportu a cestovního ruchu To Jong Hwana a předních členů demonstrační skupiny tchekwondo.

 

 

Členové demonstrační skupiny tchekwondo z jižní strany ukázali své rozmanité dovednosti a metody v bojových uměních za doprovodu hudby. Dokonale prokázali technické pohyby tchekwondo s použitím metod útoku i obrany, čímž si vysloužili potlesk diváků.

Členové demonstrační skupiny tchekwondo ze severní strany dokonale provedli každý detail hry v perfektní podobě, čímž potěšili diváky. Ukázali sílu našeho tchekwonda prostřednictvím demonstrace umění sebeobrany, kterým okamžitě rozdrtili protivníky pomocí vylepšené techniky, jako je přesný útok, rozbití a shození na zem. Členové naší demonstrační skupiny tchekwondo lámali cihly, dlaždice a žulové desky s výbušnou silou, kterou diváci obdivovali.

Dynamické pohyby členů demonstračních skupin severu a jihu ozdobily závěr společného představení. Po skončení představení diváci mávali a srdečně blahopřáli umělcům.

  

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp