Skip to content

Pryč s cenzurou přátelství s KLDR na Facebooku!

Londýn, 5. března 2017 (UK KFA) – Dnes ráno jsme se s velkým šokem a hněvem dozvěděli, že Facebook učinil stránku KFA USA (Společnosti přátelství s Koreou USA) neveřejnou, v podstatě ji zakázal. Jak řekl generální tajemník KFA USA, je to mccarthismus.
Je to ze strany Facebooku fašismus a kontrola myšlení.
Je smutné, že to není ojedinělý incident. V uplynulém roce došlo k řadě incidentů, kdy YouTube rušil kanály podporující KLDR. UK KFA (Společnost přátelství s Koreou Spojeného království) a ASSPUK (Společnost pro studium politiky songun Spojeného království) zjistily, že některé jejich skupiny v komunitách Google byly zakázány kvůli absurdnímu a odpornému tvrzení o „nenávistných řečech“. Když byl kontaktován Google a žádán, aby nám uvedl příklady nedovolených nenávistných řečí, neobtěžoval se odpovědět! Ve Spojeném království jsme měli také případ vysokého funkcionáře UK KFA, který byl pronásledován na svém pracovišti a byl donucen zaměstnavatelem a státem opustit svou práci.

V podstatě tato opatření souvisejí s masivní kampaní vládnoucí třídy k pomlouvání, hanobení a démonizaci lidové Koreje, vlasti čučche. Nyní se pokoušejí zakázat alternativní zdroje informací o KLDR, jako je KFA, aby zabránili lidem poznat pravdu o KLDR. Je to čistá a prostá cenzura. Velmi to připomíná období mccarthismu v USA.

UK KFA požaduje okamžitou obnovu facebookové stránky KFA USA!

NE fašismu Facebooku!

NE mccarthismu!

Braňme KFA!

Braňme lidovou Koreu!

 

Společnost přátelství s Koreou Spojeného království – UK KFA, http://juche007-anglo-peopleskoreafriendship.blogspot.cz/