Skip to content

Rada korejských věřících: USA jsou spolkem satanů a démonů

Pchjongjang, 11. ledna čučche 107 (2018) (KCNA) – Mluvčí Rady korejských věřících vydal ve čtvrtek prohlášení ohledně skutečnosti, že Trumpova skupina v USA zahájila se začátkem nového roku pomlouvačnou kampaň proti KLDR pod záminkou “náboženské otázky”.

V prohlášení se uvádí:

Ministerstvo zahraničí USA ve vyjádření svého mluvčího 4. ledna znovu označilo KLDR za “stát vážného znepokojení o náboženskou svobodu”, kde je vážně zasažena “svoboda vyznání”.

To je zoufalé úsilí pomatenců, kteří jsou zaraženi úspěšným dokončením státních jaderných sil KLDR, a je součástí neurvalé pomlouvačné kampaně, která poškozuje důstojnost KLDR a její výrazně posílenou strategickou pozici pod záminkou náboženské otázky.

USA jsou bezpříkladné monstrum, nejšpinavější stát světa bez jakéhokoli práva a tváře, aby mluvil o náboženské svobodě.

Věřící občané KLDR považují USA za spolek satanů a démonů, protože barbarsky bombardovaly a zničily náboženská zařízení v Koreji, jako jsou kostely, buddhistické chrámy a pagody, a nemilosrdně masakrovaly velké množství věřících.

Během poslední korejské války byly tisíce náboženských zařízení, která existovala v severní polovině Koreje, srovnána se zemí barbarským bombardováním USA, které často obhajují “náboženskou svobodu”, a stovky tisíc nevinných věřících byly bezmocně masakrovány americkými zbraněmi.

USA horlivě povzbuzují jadernou válku proti KLDR, otevřeně vyzývajíce k “úplnému zničení” KLDR a “vyhlazení národa”, čímž vážně ohrožují posvátnou kolébku náboženského života věřících v KLDR.

USA tvrdě usilují o urážku důstojnosti KLDR a otřesení víry věřících v KLDR, zatímco vytrubují o “náboženské svobodě”. Ale není to nic jiného než anachronický divoký sen.

Víra a vůle věřících republiky, kteří věří velkému vůdci, nebi Koreje, a následují jej jako spasitele osudu, zůstávají nezměněni a nic jimi nemůže otřást.

USA musí okamžitě zastavit podlý a zlomyslný akt hledání chyby na KLDR dle anachronické nepřátelské politiky vůči ní.

Korejská rada věřících bude silně konfrontovat zuřivou tyranii a nepřátelskou politiku proti KLDR v solidaritě s věřícími různých zemí, kteří oceňují lásku, mír a spravedlnost.

 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp