Skip to content

Pracovní strategie pro generální ofenzivu

Pchjongjang, 24. listopadu čučche 106 (2017) (KCNA) – Na všech frontách korejské revoluce dochází k novému vzestupu díky neporazitelné pracovní strategii, nastolené na druhém plenárním zasedání sedmého Ústředního výboru Korejské strany práce (KSP), navzdory vážným potížím, které jsme zaznamenali ve svém pokroku, uvedl list Rodong sinmun  (Dělnické noviny, ústřední orgán KSP, pozn. překl.) ve své páteční stati.
Pokračuje:
Pracovní strategie nastolená na výše zmíněném plenárním zasedání je cennou směrnicí, neboť nám objasňuje nezměnitelnou cestu a hlavní povinnost pro současnou korejskou revoluci, a bojovým praporem, který nám pomáhá budovat naši sílu a plně projevit její moc.
Slouží také jako mocná zbraň pro iniciativní a ofenzivní překonávání současných obtíží.
KSP je revoluční a bojovou stranou a následující ofenziva je pracovním režimem a způsobem pokroku korejské armády a lidu, ztělesněním ofenzivního ducha hory Pektu.
Ofenziva naší strany, armády a lidu je smělým úkolem čelit bez váhání veškerému utrpení a zkouškám a mohutnou generální ofenzivou postupu vstříc vyššímu cíli bez domýšlivosti a uspokojení. Je to mocný pracovní způsob běhu vpřed bez nejmenší stagnace, přešlapování, kompromisů a ústupků. V tom spočívá bojová síla a mimořádná přitažlivá síla naší ofenzivy.
Článek vyzývá všechen lid, aby na všech frontách rozvíjel nové zázraky a činy budování mocného socialistického národa a úspěšně uzavřel letošní kampaň, prosazuje uvedenou neporazitelnou pracovní strategii.

 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp