Skip to content

Zastavme imperialistickou ideologickou a kulturní otravu!

Pchjongjang, 3. listopadu čučche 106 (2017) (KCNA) – Zabránění imperialistům v ideologické a kulturní otravě je důležitou otázkou související s osudem věci socialismu, věci nezávislosti proti imperialismu a života a smrti země a národa, uvádí páteční článek Rodong sinmun (Dělnických novin, ústředního orgánu Korejské strany práce, pozn. překl.).

Pokračuje:

Pokud je otrava dovolena, sociální systém je narušen a nakonec přestane existovat. To je výmluvně dokázáno tragickými kolapsy některých socialistických zemí.

 

Imperialisté zesílili vysílání, aby se pokusili vytvořit iluzi o kapitalismu a zároveň tyto země mohutně infiltrovali sexuálními a zkaženými filmy a hudbou. Takže došlo k rozsáhlému ideologickému a morálnímu rozpadu a degeneraci mezi lidmi.

Ti, kteří byli zpracováni reakční ideologií a kulturou, se štítili práce a přitahoval je kapitalismus.

 

 

Je křišťálově jasné, že ti, kteří odhodili revoluční víru a žili pouze pro sebe, nemohli bránit socialismus, kolektivní společnost.

Nakonec lidé z těchto zemí neudělali nic jiného, ​​než viděli socialistické odpadlíky a kočičí pracky imperialistů, ponížili a pošlapali socialistický rudý prapor. To není příběh dávných dnů.

Toto století bylo svědkem abnormální změny režimu v několika zemích. Došlo k ní kvůli ideologické a kulturní otravě a psychologické válce ze strany imperialistů pod vedením USA.

 

 

Mládež je primárním cílem této ideologické a kulturní otravné kampaně.

Pokud je její ideologické vzdělání zanedbáváno, může být snadno zkažena otravou a stát se narušitelem společnosti.

Je nemožné porazit zemi, která má mladé lidi politicky a ideologicky silné a morálně zdravé.

  

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp