Skip to content

Umělecké představení ve Wonsanu

 

Wonsan, 13. září čučche 106 (2017) (KCNA) – Umělkyně a umělci ze skupiny Moranbong, Státního zasloužilého sboru a umělecké skupiny Wangčesan zahájili ve středu své hudební a taneční vystoupení před plným hledištěm ve městě Wonsanu v provincii Kangwon.

 

Mezi diváky byl soudruh Pak Čong Nam, předseda kangwonského provinčního výboru Korejské strany práce, a funkcionáři provincie a města.

Umělci představili čerstvě vytvořené písně velké éry Strany práce, písně revolučního pochodu.

Čísla představení obsahovala mužské sólo a sbor “Píseň zasvěcená mateřské straně”, který reprezentuje hlubokou důvěru a vděk korejské armády a lidu Korejské straně práce, lehkou hudbu a seriálové písně “Ó, strano, je to díky Tvé péči”, ženské sólo “Nazýváme Vás otcem”, lehkou hudbu “Pchjongjang je nejlepší”, tanec “Běh vstříc budoucnosti” a tanec “Dny mládí”.

 

 

Účinkující hlasitě zpívali o zásluhách váženého nejvyššího vůdce soudruha Kim Čong Una, který přikládá plnou váhu síle a neporazitelnosti čučche Koreje a věnuje všechny své síly, aby uskutečnil touhu velkých vůdců soudruhů Kim Ir Sena a Kim Čong Ila po mocné zemi.

Byla uvedena rovněž taková čísla jako mužské sólo a sbor “Koreo, vpřed v linii současného rozvíjení dvou front”, orchestr a mužský sbor “Budeme navždy kráčet společnou cestou” a ženský sbor a mužský sbor “Udržujme revoluční víru nadosmrti”.

 

 

Představení sklidilo od publika velký potlesk.

Bude pokračovat.

 

 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp