Skip to content

Otevřena národní výstava úspěchů informačních technologií 2017

Pchjongjang, 11. září čučche 106 (2017) (KCNA) – V pondělí byla na Výstavišti tří revolucí otevřena s patřičným obřadem národní výstava úspěchů informačních technologií 2017.

Vystaveny jsou úspěchy v oblasti informačních technologií a výrobky představené několika stovkami jednotek, včetně komisí, ministerstev, státních institucí, provinčních lidových výborů, průmyslových zařízení a jednotek informačních technologií.

 

 

Výstava, rozdělená do pěti panelů, jako je IT průmysl a IT vzdělávání, se bude konat formou výstavy, prezentace nových produktů a technologií a výměnou a servisem IT.

Bude zkoumat vědeckotechnické úspěchy, které byly učiněny při zavádění průmyslových zařízení na základě IT a jejich ekonomickou efektivitu a uvedení a vybere modelové jednotky založené na IT, deset nejlepších IT podniků a deset nejlepších IT výrobků.

 

 

Na zahajovacím ceremoniálu byl přítomen soudruh Kim Ki Nam, místopředseda Ústředního výboru Korejské strany práce, vedoucí funkcionáři komisí, ministerstev a státních institucí, příslušní funkcionáři a funkcionáři jednotek, účastnících se výstavy.

 


 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp