Skip to content

Kim Čong Un s tajemníky armádních základních organizací svazu mládeže

 

Pchjongjang, 2. září čučche 106 (2017) (KCNA) – Vážený nejvyšší vůdce soudruh Kim Čong Un se setkal za účelem fotografování s účastníky čtvrté konference aktivních tajemníků základních organizací svazu mládeže Korejské lidové armády (KLA).

 

Soudruh nejvyšší vůdce srdečně poblahopřál tajemníkům základních organizací a mladým funkcionářům svazu mládeže KLA, kteří plně demonstrují vynalézavost a statečnost mladých lidí na stanovištích, stojících na stráži domova, a na významných místech pro budování socialistické moci, přičemž aktivně brání, vysvětlují a uplatňují myšlenku Korejské strany práce o upřednostňování mládeže a povzbuzování vojáků k hrdinským činům.

Vyjádřiv očekávání a přesvědčení, že účastníci konference přemění základní organizace svazu mládeže armády v elitní předvoj v plamenech revoluce songun a důstojně naplní svaté poslání a povinnost, kterou přijali před dobou a revolucí v čele korejského hnutí mládeže, jak to vyžaduje modelování celé armády v duchu kimirsenismu-kimčongilismu, nechal se s nimi vyfotografovat.

Na fotografickém setkání byli přítomni vedoucí funkcionáři Generálního politického byra KLA včetně soudruha Hwang Pjong So.

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp