Skip to content

Představení ke 2. úspěšnému testu mezikontinentální rakety

Pchjongjang, 31. července čučche 106 (2017) (KCNA) – Skupina Moranbong a Státní zasloužilý sbor v neděli společně pořádaly umělecké představení v Lidovém divadle k oslavě úspěšné druhé testovací střelby mezikontinentální balistické rakety Hwasong-14.

V publiku byli soudruzi Ri Man Gon, Ri Pjong Čchol, funkcionáři strany a ozbrojených sil, přispěvatelé k úspěšné zkušební střelbě Hwasong-14 a funkcionáři, učitelé a vědci v oblasti obranné vědy.

 

 

 

Představení začalo předehrou “Sláva generálu Kim Čong Unovi“. Na pódiu byla uvedena pestrá čísla, jako je lehká hudba “Pchjongjang je nejlepší”, a orchestrální hudba a mužský sbor “Jdeme navždy jednou cestou”.

V lehké hudbě “Pochod raketových střelců republiky” umělci pěli vysokou chválu zásluhám velkých vůdců soudruhů Kim Ir Sena a Kim Čong Ila, kteří od začátku položili základy pro samostatný obranný průmysl a zajistili silný odrazový můstek pro rozvoj čučche orientovaného raketového průmyslu pod vlajícím praporem současného rozvoje dvou front.

 

 

V lehké hudbě “V běhu” a ženském sboru “Píseň hwasongského dělostřelectva” pravdivě představili neohroženého ducha vojáků v oblasti obrany, kteří učinili překvapivý světový zázrak tím, že vytvořili perfektní mezikontinentální balistickou raketu se zdokonalenou kapacitou v průběhu 20 dnů.

Představení skončilo epilogem “Nemůžeme žít bez Vás” a “Sláva generálu Kim Čong Unovi“.

Publikum ocenilo představení potleskem.

 
 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp

Korea dnes – http://www.dprktoday.com