Skip to content

Představení k úspěšnému testu rakety Hwasong-14

Pchjongjang, 10. července čučche 106 (2017) (KCNA) – 9. července se zde konalo umělecké představení na oslavu úspěšného zkušebního odpálení mezikontinentální balistické rakety Hwasong-14.

Vážený nejvyšší vůdce soudruh Kim Čong Un si užil představení.

Mezi diváky byli soudruzi Kim Jong Nam, Hwang Pjong So, Pak Pong Ču, Čche Rjong He a další vedoucí straničtí, státní a armádní funkcionáři a personál, funkcionáři, vědci, technici, učitelé, zaměstnanci a studenti v oblasti vědy národní obrany, kteří přispěli k úspěšnému zkušebnímu odpálení.

Provedena na jevišti byla taková pestrá čísla jako mužský sbor „Sláva naší velké straně“, instrumentální hudba a píseň „Slavná vlast“, ženský sbor „Píseň socialistického pokroku“, lehká hudba „Pochod raketového dělostřelectva republiky“, mužské sólo i sbor „Mír je zaručen našimi zbraněmi“ a step „Přípitek vítězům“ od umělců ze skupiny Moranbong, skupiny Čchongbong, Státního zasloužilého sboru a umělecké skupiny Wangčesan.

 

 

Účinkující vysoce chválili znamenité činy drahého váženého vůdce soudruha Kim Čong Una, který posílil KLDR na držitele nejsilnější mezikontinentální balistické rakety, když se oddal dosažení velké věci velkého vůdce soudruha Kim Ir Sena a velkého vůdce soudruha Kim Čong Ila pro budování jaderné síly.

Kdykoli byl zobrazen na pozadí jeviště obraz drahého váženého vůdce soudruha Kim Čong Una, divadlo se setkalo s nadšeným potleskem.

Ženské sólo „Vlast a já“, lehká hudba „V běhu“, ženský sbor „Píseň rakety Hwasong“, píseň a tanec „Ať nám ostatní závidí“, tanec „Běh směrem k budoucnosti“ a jiná čísla byla také uvedena na jeviště.

Představení, které skončilo finálem „Sláva generálu Kim Čong Unovi“, získalo nejvyšší ocenění publika.

 

 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp

Rodong sinmun (Dělnické noviny) – http://rodong.rep.kp

Korea dnes – http://dprktoday.com