Skip to content

Informační pracovníci strany se setkali k přísaze věrnosti

 

Pchjongjang, 11. června čučche 106 (2017) – Informační pracovníci strany, kteří uskutečnili studijní cestu na revoluční bitevní místa v oblasti hory Pektu, uspořádali 11. června slavnostní shromáždění před sochou velkého vůdce soudruha Kim Ir Sena (Kim Il Sunga) před Samčijonským velkým památníkem.
Účastníci před sochou položili kytice květin a vzdali hold velkému vůdci.

 

Řečníci vyzvali k důkladnému a bezchybnému provedení posledních pokynů velkého vůdce soudruha prezidenta Kim Ir Sena a soudruha předsedy Kim Čong Ila, majíce je navždy v nejvyšší úctě.
Vyzvali všechny, aby na smrt bránili váženého soudruha nejvyššího vůdce Kim Čong Una politicky a ideologicky a aby se stali skutečnými soudruhy a soudruhy ve zbrani, kteří sdílejí myšlenku, záměr a cit s Ústředním výborem strany.
Uvedli, že s radostí převezmou tradici jednoty a soudržnosti a dále upevní jednomyslnou jednotu strany a revoluční šiky soustředěné na váženého soudruha nejvyššího vůdce Kim Čong Una.

 


Všechna pracoviště a stanoviště by měla planout pro provádění posledních pokynů vůdců a obhajovat politiku strany dynamickým prováděním informačních a motivačních kampaní ofenzivním a trojrozměrným způsobem, poznamenali. Před shromážděním navštívili 10. června Pektusanskou elektrárnu hrdinné mládeže a uspořádali shromáždění pro vyjádření dojmů z exkurse.

 

 

 

 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp

Korea dnes, http://www.dprktoday.com