Skip to content

Farmaceutická společnost lékařství Koryo

mm00253509

 

Pchjongjang, 24. března čučche 106 (2017) (KCNA) – Tongjangská farmaceutická společnost lékařství Koryo v KLDR vyrábí vysoce účinné léky Koryo.

Řešení SponGang je velmi poptávané pro své různorodé efekty jako antibiózu (vzájemné potlačování růstu a jiných životních projevů jednoho organismu druhým, pozn. překl.), sterilizaci (přímé usmrcení všech mikroorganizmů v potravinách nebo prostředí), vazodilataci (rozšíření cév, pozn. překl.), detoxifikaci (léčbu závislostí na alkoholu nebo drogách, pozn. překl.) a prevenci rakoviny.

 

mm00253510 mm00253511

Kapsle Cardiherb, Gastropancreoherb a Hepaherb jsou známé účinky proti onemocnění oběhového systému, pankreatitidě (zánětu slinivky břišní, pozn. překl.), gastroenteritida (akutnímu zánětu žaludeční a střevní sliznice, pozn. překl.), kolitidě (zánět tlustého střeva, pozn. překl.), enteritidě (zánět tenkého střeva, pozn. překl.), onemocnění sleziny a dalším nemocem.
Společnost také vyrábí funkční kosmetiku a čaj vyrobený s osmi základními obilovinami.

 

mm00253512 mm00253513

Čon Jong Ran, ředitelka společnosti, řekla KCNA, že léky Koryo, vyráběné firmou, pomáhají zlepšit systémový oběh.
Společnost zajišťuje kontrolu kvality a účinnost léků Koryo pomocí pokročilé analýzy a kontrolních nástrojů a moderních technologií, řekla a dodala:
Jedná se o pracovní princip firmy vyrábět vysoce kvalitní a účinné přírodní léky Koryo léky.

 

mm00253514

 

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp