Skip to content

Návštěva továrny na injekční stříkačky

r11

Pchjongjang, 25. září čučche 105 (2016) (2016) – Kim Čong Un, předseda Korejské strany práce, předseda Komise pro státní záležitosti KLDR a vrchní velitel Korejské lidové armády, poskytl polní pokyny tedonggangské továrně na injekční stříkačky (Tedonggang je čtvrť Pchjongjangu, pozn. překl.).

mm00247476

Prohlédl si místnost pro vzdělávání v revolučních dějinách a místnost věnovanou historii továrny.
S velkou pozorností se dívaje na historické upomínkové předměty, vzpomínal s hlubokým pohnutím na nehynoucí zásluhy předsedy Kim Čong Ila pro rozvoj továrny.

Poznamenav, že továrna je spojena s Kim Čong Ilovou ušlechtilou láskyplnou péčí o lid, Kim Čong Un vyzval její funkcionáře a zaměstnance, aby rozšířili slávu nehynoucích skutků Kim Čong Ila výtečnými úspěchy ve výrobě.

 

mm00247477

 

Prošel si kombinovaný velín, montážní dílnu a další místa továrny, seznamuje se podrobně s výrobou a kvalitou výrobků. Potom uvedl úkoly, kterým má továrna čelit.

Záměrem strany je modernizace továrny tak, aby mohla být modelem a standardem národních továren lékařských zařízení, poznamenal, zdůrazňuje potřebu učinit z továrny výrobce stříkaček na světové úrovni.

 

mm00247478

Je nutné vysoko třímat prapor samostatného rozvoje na prvním místě, prapor lokálně vyráběných věcí pro práci na modernizaci továrny, pravil, vyzývaje její funkcionáře a zaměstnance k vybudování moderních technologických procesů s původním úsilím a technologií, spojujícími kreativní moudrost s vědci a techniky v příslušném oboru.

 

mm00247479

Úroveň zdravotní služby do značné míry závisí na tom, jak zajistit lékařské přístroje, hlavní prostředky pro preventivní a léčebnou zdravotní péči, řekl a dodal, že strana přijme nezbytná opatření, aby zajistila, že bude vyráběno více injekčních stříkaček a kapaček dobré kvality pro členy služeb a civilisty.

 

mm00247480

Vyzval k zaměření trvalého velkého úsilí k práci pro upevnění materiálně technické základy veřejného zdraví založeného na čučche, zdravotní péče pro lid, včetně výstavby dalších výrobců moderních lékařských zařízení na základě špičkových vědeckých a technologických úspěchů, a tak umožnit lidem, aby plně těžili ze socialistického systému zdravotní péče.

 

mm00247481

Vyjádřil očekávání a přesvědčení, že funkcionáři a zaměstnanci továrny pozitivně přispějí k plnému důrazu na výhody a sílu socialistického systému zdravotní péče.

Doprovázeli ho So Hong Čchan a Čo Jong Won.

Korejská ústřední tisková agentura – KCNA, http://www.kcna.kp

http://www.uriminzokkiri.com

(zkráceno)

 mm00247482 mm00247483 mm00247484