Skip to content

Nové revoluční drama

drama_07

Pchjongjang, 8. července čučche 105 (2016) (KCNA) – Revoluční drama „Následujíce prapor vítězství“ bylo uvedeno na jevišti Národního divadla v pátek u příležitosti 22. výročí úmrtí prezidenta Kim Ir Sena (Kim Il Sunga).
Revoluční drama sledoval Kim Jong Nam a další vysocí funkcionáři strany, státu a armády, předsedové spřátelených stran, představitelé strany a orgánů ozbrojených sil, vlády, organizací pracujícího lidu, ministerstev a státních institucí a ti, kteří měli tu čest být přijati velkými vůdci a osoby významných zásluh v Pchjongjangu.

drama_01
Drama
se zabývá nesmrtelnými zásluhami, které prezident vykonal pro dosažení vítězství ve vlastenecké osvobozenecké válce rozhodným zmařením velkého „nového útoku“ imperialistů USA pomocí čučche orientované vojenské strategie a taktiky a originálního velícího umění s jeho ušlechtilými lidovými rysy.
Revoluční drama bylo publikem velmi nadšeně přijato, neboť je prodchnuto neměnnou pravdou, že armáda a lid, kteří mají velkého vůdce ve vysoké úctě, jsou vždy vítězní.

KCNA.kp, zkráceno

drama_02 drama_03 drama_04 drama_05 drama_06 drama_08 drama_09 drama_10 drama_11