Skip to content

Zoufalý záchvat skupiny Pak Kun Hje

fsfprgf3396a0ssr0umm

Pchjongjang, 7. dubna čučche 105 (2016) (Uri minzokkiri) – Výbor pro mírové znovusjednocení Koreje v nedávné zásadní zprávě prohlásil, že všechna doupata nepřítele v jižní Koreji, včetně Čchongwade (“Modrý dům”, sídlo loutkové prezidentky jižní Koreje Pak Kun Hje, pozn. překl.),  jsou primárními cíli a odvetná operace může začít uvnitř Čchongwade nebo blízko něj.
Strachy zasažená tímto křtem ohněm, zrádkyně Pak Kun Hje (Park Geun Hye) nařídila svým sluhům “zvýšit bdělost”. Vojenská skupina na “naléhavém setkání operačních důstojníků” pokřikovala o směšném “potrestání”, mluvíc o “přezkoumání postoje k vyrovnání se s provokací” v době, kdy jsou z řad loutkových sil slyšet pronikavé výkřiky “Čchongwade je primární cíl” a “je to mimořádná situace“.
Jihokorejské loutkové síly, kteří nejsou ničím jiným než palivem pro děla a projektilovým štítem USA, se snaží postavit proti nepřemožitelné a mocné revoluční pektusanské armádě. To ale nemůže vyvolat nic než bouřlivý smích.
Slepý kůň je nejodvážnější. Loutková skupina činí zoufalé snahy o potrestání někoho, nevědoma si, že je jí souzeno propadnout zkáze. Připomíná tygří můry létající do plamenů.
Pokud revoluční ozbrojené síly KLDR zasadí silný preventivní útok k obrácení doupat nepřítele v moře plamenů, nebude nikdo, kdo by podepsal kapitulační dokument.
Skupiny Pak vytrubování o “trestu” bude znít jako žalozpěv, urychlující její osud.

http://uriminzokkiri.com

"Long live victory of Korean People's Army and Chinese People's Army." 1951