Skip to content

Kim Čong Un ve strojírenských podnicích

  000

Pchjongjang, 2. dubna čučche 105 (2016) (KCNA) – Kim Čong Un, první tajemník Korejské strany práce, první předseda Komise národní obrany KLDR a vrchní velitel Korejské lidové armády, navštívil strojírenskou továrnu Tonghungsan, součást strojírenského komplexu Rjongsong.
Prohlédl si sál 
vzdělávání v revolučních dějinách. Prošel lisovnou, zpracovatelskou dílnou a ostatními místy továrny, seznamuje se podrobně se strojírenskou výrobu.
Zdůraznil nutnost modernizovat její výrobní proces na nejvyšší úroveň s cílem šetřit pracovní sílu, jak nejvíce je to možné, udržet její strojní výrobu vysokou rychlostí a svědomitě zaručit kvalitu jejích výrobků.
Podtrhl, že je třeba poskytovat dělníkům nejlepší kulturní podmínky kompletní modernizací továrny prostřednictvím různých projektů, zahrnujících projekt nového úhledného kulturního sálu pro pracující.
Modernizace továrny je rozsáhlá, ale nic není nepřekonatelné, pokud se její pracovníci budou snažit s vysokým uvědoměním k pevné obraně své revoluční a třídní pozice, hodné členů hrdinné dělnické třídy typu čučche, zápasící způsobem, jakým to činili velcí vůdci, poznamenal.

Doprovázeli ho Čo Jong Won, Hong Jong Chil a Jun Tong Hjon.

MM00241009 MM00241012 MM00241013 MM00241015

* * *

2016-04-02-1

Pchjongjang, 1. dubna čučche 105 (2016) (KCNA) – Kim Čong Un, první tajemník Korejské strany práce, první předseda Komise národní obrany KLDR a vrchní velitel Korejské lidové armády, poskytl terénní pokyny strojírenské továrně Sinhung.
Prohlédl si zrekonstruovaný prostor pro vzdělávání v revolučních dějinách. Zdůraznil, že je třeba prostřednictvím místnosti v továrně provádět efektivnější vzdělání v nesmrtelných činech vedení prezidenta Kim Ir Sena (Kim Il Sunga) a předsedy Kim Čong Ila, aby její pracující mohli věrně provádět plán strany pro budování ekonomické síly výrobou strojů jsou průkopníci a průzkumníci, vždy ochraňujíce ušlechtilé záměry velkých vůdců, kteří prokázali láskyplnou péči o ně.
Poté prošel zpracovatelskou dílnou, výrobou a kovárnou a dalšími částmi továrny, závodu, aby se podrobně seznámil s vývojem a výrobou nových produktů. Vyjádřil potěšení nad tím, že její úředníci a dělníci učinili velké pokroky v náporu na výrobu nových druhů vysoce výkonných strojů podle požadavků strany.
Naléhajíce na továrnu, aby usilovala o vyvinutí více multifunkčních strojů různého druhu na základě svých již dosažených úspěchů, řekl, že to, co je důležité pro rozvoj strojírenského průmyslu země, je důkladně odmítnout dogmatismus a držet se stanoviska čučche.
Doprovázeli ho Čo Jong Won, Hong Jong Chil, Kim Chang Gwang, Čong Sung Il a Jun Tong Hjon.

http://www.uriminzokkiri.com

KCNA, http://www.kcna.kp

 

MM00240978

MM00240981

MM00240982