Skip to content

Pokyny k intenzivnímu bojovému cvičení dělostřeleckých zbraní dlouhého doletu

y1-0

Pchjongjang, 25. března čučche 105 (2016) (KCNA) – Kim Čong Un, první tajemník Korejské strany práce, první předseda Komise národní obrany KLDR a vrchní velitel Korejské lidové armády, si prohlédl intenzivní bojové cvičení dělostřeleckých zbraní dlouhého doletu velkých kombinovaných jednotek KLA na frontě vyhození do povětří Modrého domu (sídla jihokorejské loutkové prezidentky, pozn. překl.) a reakční vládnoucí mašinérie v Soulu.
Dosud největší cvičení bylo zaměřeno na opakované demonstrování vůle pektusanské armády přivodit nejubožejší zkázu imperialistům USA a jihokorejské loutkové skupině zrádců výše uvedenou údernou akcí pro obrácení v moře plamenů soulského doupěte skupiny zrádců Pak Kun Hje, která si dovolila uvést nezastřené “cvičení přesného úderu”, zaměřené na nejvyšší vedení korejské revoluce a úřad Ústředního výboru KSP.

yyy


Na cvičení se podílelo více než sto dalekonosných děl různých ráží, včetně děl čučche elitních dělostřeleckých jednotek velkých kombinovaných jednotek na frontě.
Před zahájením cvičení generál Pak Jong Sik, ministr lidových ozbrojených sil, pronesl řeč.
Dnešní cvičení palby dělostřeleckých systémů je oddanou obranou vrchního velitele a spravedlivou odvetou k prokázání obrovské síly pektusanské armády a způsobení nejubožejší zkázy zrádkyni Pak Kun Hje, řekl.
Vyzval elitní dělostřelecké bojovníky velkých kombinovaných jednotek na frontě, aby prováděli velké intenzivní údery dalekonosnými děly, odrážejíce víru oddaně bránit vůdce a neotřesitelnou rozhodnost zničit nepřítele, a tak vyhodit do vzduchu Modrý dům a reakční vládnoucí mašinérii v Soulu, šéfovanou loutkového skupinou zrádců Pak Kun Hje.

y5-0


Kim Čong Un vystoupil na polní pozorovatelnu a přijal zprávu o plánu cvičení před vydáním rozkazu k jeho zahájení.
Ve chvíli, kdy děla zahájila palbu s ohlušujícím řevem, divoce bušíce do imaginárních cílů – Modrého domu a loutkových reakčních vládnoucích strojů v Soulu.
Sleduje statečné dělostřelce na  frontě nemilosrdně zasahující cíle, řekl, že jsou velmi dobří při odpalování a byl spokojen s jejich velmi přesnými údery.
Vyjadřuje velkou spokojenost nad úspěšným cvičením, přidal díky vrchního velitele KLA všem zúčastněným jednotkám.
Řekl, že KLA by měla připravit všechen sloužící personál jako bojovníky zápasící za sto, schopné vést skutečné boje zintenzivněním výcviku, stejně jako je sváděli protijaponští partyzáni na hoře Pektu a udržovat se vysoce ostražitá, aby mohla nemilosrdně rozdrtit reakční vládnoucí stroje v Soulu, žumpě zla, a postupovat k dosažení historické věci národního znovusjednocení, jakmile obdrží příkaz k útoku.
Cvičení sledovali výkonní členové výboru KLA KSP, velící důstojníci generálního politického byra, ministerstva lidových ozbrojených sil a generálního štábu KLA, velitelé a političtí komisaři všech služeb, velitelé a političtí komisaři armádních sborů  velitelé a političtí komisaři dělostřeleckých jednotek, instruktoři vojenských akademií na všech úrovních a funkcionáři Ústředního výboru KSP.

Korejská ústřední tisková agentura  – KCNA, http://www.kcna.kp

Nenara, http://www.naenara.com.kp/en/news/news_view.php?22+2920

y2-0y3-0y4-0