Skip to content

Kim Čong Unovy směrnice Továrně 3. října

r1-0

Pchjongjang, 22. března čučche 105 (2016) (KCNA) – Kim Čong Un, první tajemník Korejské strany práce, první předseda Komise národní obrany KLDR a vrchní velitel Korejské lidové armády, dal v terénu směrnice Továrně 3. října, spadající pod Námořní jednotku 597 KLA.

Potěšiv se celkovým pohledem na továrnu, řekl, že její vzhled se natolik výrazně pozvedl, že její loňskou podobu už nelze nalézt. Je to ikona a standard v oblasti národní opravy lodí, dodal.

Prošel sálem pro vzdělávání v revolučních dějinách a místností věnovanou historii továrny.

Poznamenav, že dnešní továrna je nemyslitelná bez pečlivého vedení a péče prezidenta Kim Ir Sena (Kim Il Sunga) a předsedy Kim Čong Ila, zdůraznil nutnost továrny efektivně vést výuku ve využití zásluh velkých vůdců a strany mezi jejími zaměstnanci prostřednictvím úspěšně postavené místnosti pro vzdělávání v revolučních dějinách a prostoru věnovaného historii.

r5-0

Prohlédl si dílnu slaboproudých přístrojů, opravnu motorů, zpracovatelskou dílnu, místo zkušebního provozu, dok, molo a další místa továrny, seznamuje se podrobně s jejich modernizací.

Modernizace továrny poskytla pevný materiální a technický základ pro opravu válečných lodí v krátkém čase, poznamenal.

Řekl, že dok byl úspěšně přestavěn tak, aby mohl zajistit nejbezpečnější a nejpohodlnější opravu válečných lodí a projekty mola a nábřeží byly provedeny bezvadným způsobem.

Oblast pro výrobu a pro bydlení pracovníků byla jasně rozdělena pro zajištění nejlepších pracovních a životních podmínek dělníků a byla úspěšně postavena různá kulturní a sociální zařízení, sportovní hřiště a obytné domy pro zaměstnance tak, aby udržely harmonii s pobřežní oblastí, řekl a dodal, že to vypadá jako zdravotní lázně.

Poskytl cenné pokyny, které mají být realizovány v továrně ohledně jejího řízení a provozu, s tím, že má velmi důležitou úlohu v rozvoji čučche orientované námořní síly.

Řekl, že přestavba továrny v moderní našimi vlastními silami, z níž můžeme být pyšní, byla nápadnou demonstrací nezdolného bojovného ducha a platnosti věci armády a lidu KLDR, kteří rozpoutali útok navzdory obtížím a zkouškám, zatímco rázně rozbíjejí zoufalá opatření amerických imperialistů a jejich následovníků k potlačení korejského socialismu.

Vyjádřil velké očekávání a přesvědčení, že funkcionáři a pracující továrny provedou pozitivní přínos k rozvoji čučche orientovaných námořních sil s tím, že obrana teritoriálních vod znamená národní obranu Koreje, obklopené mořem ze tří stran.

KCNA, http://www.kcna.kp

 r4-0 r3-0 r2-0