Skip to content

Shromáždění ke kampani věrnosti

pchj17

Pchjongjang, 25. února čučche 105 (2016) (KCNA) – Obyvatelé Pchjongjangu se ve čtvrtek setkali na Kim Ir Senově (Kim Il Sungově) náměstí, aby slíbili důkladně plnit úkoly stanovené ve společné výzvě Ústředního výboru a Ústřední vojenské komise Korejské strany práce (KSP) a stali se čestnými vítězi v sedmdesátidenní kampani věrnosti.

Přítomni na shromáždění byli Pak Pong Ču, Kim Ki Nam, Čche Te Bok a vedoucí funkcionáři strany a státu, představitelé organizací pracujícího lidu, ministerstev a státních institucí, funkcionáři strany, jakož i administrativy a organizací pracujícího lidu, institucí, univerzit, továren, podniků a farem, hrdinové, zasloužilé osobnosti a pracující lid města.


pchj01

Kim Su Gil, vedoucí tajemník městského výboru KSP v Pchjongjangu, podal zprávu.
Řekl, že 70denní kampaň věrnosti je kampaní mobilizace celé strany, celého státu a všeho lidu a všeobjímající životní kampaní k pozdravení sedmého sjezdu KSP jako jedni z vítězů, slávně ohlašujících zlatý věk při budování prosperujícího národa, ale je i totální útočnou kampaní pro urychlení konečného vítězství revoluce.
Poukázal na skutečnost, že v minulosti funkcionáři, členové strany a další pracující lidé v Pchjongjangu dosáhli velkého pokroku, kráčejíce vpřed v čele země, třímajíce vysoko prapor provádění politiky strany.

pchj02

Vyzval všechen lid k vedení dynamického boje s dvojnásobnou odvahou k vytvoření zázraků a inovací, překvapujících celý svět, v 70denní kampani věrnosti a k oslavě sedmého sjezdu KSP jako jedni z vítězů a oslavujících, těsně semknuti kolem maršála Kim Čong Una.
Následovaly projevy zástupců dělnické třídy, pracujících v zemědělství, mládeže a funkcionářů.
Vyjádřili své odhodlání povstat jako jeden muž v 70denní kampani a dosáhnout největších úspěchů a nejskvělejších pracovních zásluh.
Na konci shromáždění následovala demonstrace.

Korejská ústřední tisková agentura  – KCNA, http://www.kcna.kp

pchj16 pchj03 pchj04 pchj05 pchj06 pchj07 pchj08 pchj09 pchj10 pchj11 pchj12 pchj13 pchj14 pchj15