Skip to content

PVPRAVDA.CZ gratuluje KLDR k vypuštění satelitu na oběžnou dráhu

Bez názvu2

KCNA dnes informovala, že KLDR úspěšně vypustila satelit na oběžnou dráhu. KFA ČR vyslala gratulace představitelům KLDR v ČR, ke kterým se připojila i Prostějovská PRAVDA.

Znění dopisu je:

Velvyslanectví Korejské lidově demokratické republiky v ČR

Vážení soudruzi, přijměte prosím naši nejsrdečnější gratulaci k včerejšímu technickému úspěchu KLDR, k vypuštění  rakety dlouhého doletu nesoucí satelit pro pozorování Země. Je to jeden z dalších úspěchů lidově demokratického systému a další ukázka vyspělosti socialismu ve Vaší Zemi, jeho budování a obrany proti imperialistickému nátlaku. Ať žije KLDR, ať žije ideologie čučche! Smrt imperialismu, svoboda národům!

Převzato z http://pvpravda.cz/?p=2984, zde publikováno 7. 2. 2016

Prohlášení PVPRAVDY k výhrůžkám USA a loutkové jižní Koreje

Odsuzujeme nátlak imperialistických Spojených států a jejich jižního poskoka proti KLDR u příležitosti vypuštění satelitu. http://www.kfacr.cz/2016/02/07/kwangmyongsong-4-kldr-vypustila-novou-druzici Stejně tak protestujeme proti dalšímu zvyšování napětí ve formě nových vojenských základen USA v Koreji a dalšího zbrojení souvisejícího se snahami o útok na KLDR.  Vojenská hrozba o které mluví Soul a Washington je ve skutečnosti strach z obranyschopnosti KLDR proti útoku imperialistů a jejich jižních loutek.

Pryč s fašistickými vládami Soulu, Tokya a Washingtonu, za přátelství a spolupráci mezi národy!

Převzato z http://pvpravda.cz/?p=2979, zde publikováno 7. 2. 2016