Skip to content

Veřejná prezentace ušlechtilých ctností velkých osob hory Pektu

Untitled 8

Pchjongjang, 5. února čučche 105 (2016) (KCNA) – Funkcionářky a členky Demokratického svazu žen Koreje uspořádaly veřejnou prezentaci ušlechtilých ctností neskonale velkých osob hory Pektu v Lidovém paláci kultury v pátek u příležitosti významného výročí vzniku  pravidelných revolučních ozbrojených sil KLDR 8. února.

Přítomna byla Kim Čong Sun, předsedkyně ÚV svazu žen, funkcionářky svazu a její členky ve městě.
Řečnice uvedly, že založení pravidelných revolučních ozbrojených sil dne 8. února čučche 37 (1948) byla významná událost, která dala příležitost k novému obratu v budování revolučních ozbrojených sil, které začalo na hoře Pektu.

Dále:
Revoluční duch soběstačnosti nastolený prezidentem Kim Ir Senem zajistil pevnou záruku pro úspěšné budování pravidelných revolučních ozbrojených sil.
Korejská lidová armáda, která vyrostla v nepřemožitelnou pravidelnou ozbrojenou sílu pod dohledem prezidenta, se vyvinula v armádu strany a vůdce a předvoj pro provádění revolučního procesu songun pod vedením vůdce Kim Čong Ila.
Korejské revoluční ozbrojené síly, největší vlastenecké dědictví velkých vůdců, uvítaly zlatý věk svého vývoje, což dokazuje jejich sílu jako silné elitní revoluční armády vybavené vodíkovou bombou, s maršálem Kim Čong Unem ve velké úctě.
Vyjádřily své sliby plně projevit svou odpovědnost a poslání korejských žen v éře songun v gigantickém boji. 
Untitled 7 Untitled 4 Untitled 5 Untitled 6

 

Korejská ústřední tisková agentura  – KCNA, http://www.kcna.kp