Skip to content

Přestavěná Továrna základních potravin pro sportovce Kumkop zahájila výrobu

Untitled 1

 

Pchjongjang, 4. února čučche 105 (2016) (KCNA) – Továrna základních potravin pro sportovce Kumkop byla úspěšně přestavěna.

Všechny výrobní procesy továrny byly maximálně zintenzívněny, automatizovány a postaveny na bezobslužný, bezbakteriální a bezprašný základ.

Ve čtvrtek se konal obřad na oslavu dokončení projektu.

Přítomni na ceremonii byli ministr tělesné kultury a sportu Ri Čong Mu, příslušní funkcionáři, úředníci a zaměstnanci továrny, učitelé a výzkumní pracovníci příslušných jednotek a členové rychlé úderné brigády mládeže, kteří se účastnili projektu.

Ri Il Hwan, ředitel oddělení Ústředního výboru Korejské strany práce, řekl v projevu, že továrna postavená láskyplnou péčí vůdce Kim Čong Ila se změnila ve výrobní základnu základních potravin, která byla aktualizována na nejvyšší úroveň pod vedením maršála Kim Čong Una.

Vyzval úředníky a zaměstnance továrny ke zvyšování cti továrny, která udává tón při provádění politiky strany v duchu sebedůvěry, podporována lidem a k pozitivnímu přispění k budování sportovních výkonů a zlepšení životní úrovně lidu.

Na konci obřadu si účastníci prohlédli továrnu.

Untitled 4 Untitled 2 Untitled 3

 

 

Korejská ústřední tisková agentura  – KCNA, http://www.kcna.kp