Skip to content

Hrdina KLDR se setkal s pracovníky v zemědělství

Untitled 14

Pchjongjang, 7. února čučche 105 (2016) (KCNA) – V zeleninovém zemědělském družstvu Sosin v okrsku Rjokpho v Pchjongjangu se v neděli konalo setkání hrdiny KLDR, pracovníků v zemědělství a členů Svazu zemědělských pracovníků Koreje (SZPK)  u příležitosti významného výročí přeměny Korejské lidové revoluční armády do pravidelných revolučních ozbrojených sil prezidentem Kim Ir Senem (Kim Il Sungem) 8. února čučche 37 (1948).
Přítomen tam byly Ri Mjong Gil, předseda ÚV SZPK, dotyční funkcionáři, funkcionáři svazu zemědělských pracovníků a členové svazu v Pchjongjangu.
Hrdina
KLDR Kim Sung Un, lektor v Muzeu Vítězné vlastenecké osvobozenecké války, promluvil na schůzi.

Nepřemožitelné revoluční ozbrojené síly, které zesílily díky vynikající vojenské myšlence a energickému vedení prezidenta a na základě víry v sebedůvěru a samostatný rozvoj, armáda a lid KLDR mohly porazit agresi imperialistických spojeneckých síly vedených USA a plně demonstrovat důstojnost a čest země a národa během Vlastenecké osvobozenecké války, řekl.
Řečníci
vyjádřili odhodlání nést hluboko v mysli nehynoucí činy prezidenta v dějinách budování pravidelných revolučních ozbrojených sil, upřímně pomáhat lidové armádě, pomoci posilovat obranyschopnost země a stát se čestnými vítězi na zemědělské frontě.

Korejská ústřední tisková agentura  – KCNA, http://www.kcna.kp

Untitled 15